Bezlepkové křupky pro celou rodinu včetně těch nejmenších

Výroba extruze- při extrudování je základní „těsto“ krátce ve speciálním stroji vystaveno extrémnímu tlaku, který mžikem výrobek tepelně opracuje i vytvaruje. Rychlost a přesnost procesu způsobuje, že biologická hodnota živin je zachována, stravitelnost vzroste. Zároveň je výrobek bez použití konzervační chemie sterilizován a stabilizován. K dochucení křupek dochází dodatečnými technologickými procesy, které umožňují použít jen minimální množství cukru, oleje a dalších přírodních látek k vyvolání chuťového zážitku.

Nadýchaný rýžový kroužek s příjemnou sladovou vůní vhodný i pro ty nejmenší děti.
Hledáte první příkrm a nechcete dávat dítěti rohlík? Vyzkoušejte „první křupku“,
která nelepí a dětem se dobře drží. Maminky jistě ocení potravinovou čistotu, vysoký
obsah rýže (96%), absenci bílého cukru a žádné chemické konzervanty ani náhražky.
Dejte svým dětem jejich první potravinu zdravou, dietní, bez chemie, bez lepku. To nejbezpečnější, co můžete svému dítěti dát, pouze dietní rýži a slad.
Sladové kroužky jsou svým čistým složením vhodné také pro diabetiky, lidi se zdravým
životním stylem nebo pokoušející se zhubnout.

Zábavný rýžový kroužek pro každého malého neposedu. Velmi oblíbená křupka,
se kterou se děti nasytí i zabaví. S barevnými kroužky si pohrají a zdravě a bezpečně
se nasvačí. Vhodná nejen na cesty a do auta, ale také jako svačina do školy. Při výrobě
jsou používány pouze přírodní suroviny včetně barvících výtažků (karotenů, karmínů,
extraktu kopřivy a špenátu). Nepoužívají žádné chemické konzervanty ani náhražky,
proto se mohou barevné odstíny kroužků lišit.

Čistá receptura, obsahují 80% luštěnin. 
BEZ CUKRU, BEZ SOLI 
Vysoký obsah prospěšných bílkovin, komplexních sacharidů a vlákniny 
Vhodná pro nejmenší děti „MOJE PRVNÍ KŘUPKA“ 
Vyrobený pouze ze surovin nejvyšší kvality, 
bez chemických aditiv a náhražek 
BEZ LEPKU – bezlepková receptura všech produktů.
Při výrobě používáme pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality, nepřidáváme žádná chemická
aditiva a náhražky.

Doplňte minerály s křupavými kostičkami! Kukuřično-bramborové kostičky ochucené sýrem a obohacené o minerální látky (vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, mangan, měď, chrom a selen) v nejefektivněji využitelné formě dodají důležité látky rostoucímu i dospělému organismu. Jistě je oceníte jako vhodnou svačinu i večerní mlsání u televize. Kostička, která křupne a nechá vás vychutnat sýr čedar. Výborné jako jednohubky k vínu či pivu.

Všichni mlsouni jistě ocení lehký kukuřičný polštářek s karamelovou náplní. Po křupnutí vás překvapí jemně sladká karamelová chuť. Je vhodný pro děti i dospělé, ke kávě či čaji, na svačinu i dlouhé cesty autem, kdy vás rozhodně nenechá usnout. Děti samy si připraví rychlou snídani, pokud je nasypou do misky a zalijí jogurtem nebo mlékem.

Ochutnejte křehký rýžový polštářek s jahodovo-jogurtovou náplní. Polštářek, který
se rozpustí na jazyku a zanechá chuť opravdových jahod. Pravé jahody zpracované šetrnou metodou sušení mrazem. Společně s kvalitním jogurtem či mlékem si je dejte ke snídani nebo svačině. I mlsat lze zdravě. Neváhejte přibalit sobě i dětem na výlety, do školy i do práce.

Pro milovníky čokolády! Nechte se unést velmi křehkou rýžovou tyčinkou s náplní
z pravé silné čokolády, která chutná i dodá energii. Nízký obsah tuků a cukrů vás
nebude omezovat v mlsání. Odměňte sebe i své děti, mlsejte zdravě ve škole, v práci
i v klidu domova.  Připravte pro návštěvu rychlé sladké občerstvení ke kávě či čaji.

Křupavý velký polštářek vyplněný 100% náplní z pravých jablek kombinace se skořici nabízí tolik oblíbenou kombinaci ideální lehká a poctivá snídaně pro děti i dospělé obohaceno vlákninou, minimum přidaného cukru, bez tuku vyrobený pouze ze surovin nejvyšší kvality bez chemických aditiv a náhražek bez lepku – bezlepková receptura všech produktů.

Křupavý malý polštářek s náplní z pravých malin ideální lehká a poctivá snídaně pro děti i dospělé. Minimum přidaného cukru, minimum tuku. Obohaceno vlákninou. Vyrobený pouze ze surovin nejvyšší kvality, bez chemických aditiv a náhražek. Bez lepku – bezlepková receptura všech produktů.

Křupavá tyčinka částečně vyplněná náplní z pravého čedaru. Jemně slaná, sýrová chuť pro děti i dospělé. Vyrobený pouze ze surovin nejvyšší kvality, bez chemických aditiv a náhražek. Bez lepku – bezlepková receptura všech produktů.

Nejlepší z nejlepších. Křupky pro všechny sportovce a lidi s vysokou denní aktivitou. Velmi vhodné jsou také při redukčních dietách. Jednoduchá a čistá receptura, pouze hrách 80% a brambory 20% je výjimečná na našem trhu. Bílkoviny zpracované extruzí jsou vysoce stravitelné. Vhodné sacharidy nezvyšují glykemický index a tělu dodávají energii postupně, proto jsou vhodné jako doping před sportovním výkonem nebo jinou zátěží. Mimořádně vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny oceníte při zdravém životním stylu nebo dietách, kdy je do těla dodáte v přirozené formě společně s vitamíny a minerály. Do jedení křupek ve tvaru malého hrachového lusku se určitě nebudete nutit. Naopak, spojuje se tu originální chuť hrachu s tradiční chutí brambor. Pochutnáte si na nich během dne i večer u televize.