Dobré ovoce nepotřebuje nic dalšího. V těchto skleničkách najdete marmelády zpracované z jednoho nebo více druhů ovoce. České klasiky, exotika i speciálně ochucené. Obsahují vysoký podíl ovoce od prověřených dodavatelů. Neobsahují žádnou chemii, vysoký podíl ovoce, výjimečné kombinace chutí, ruční práce.

Možnost objednávky jiných druhů džemů dle vašeho výběru u nás na prodejně 🙂

Aktuální nabídka marmelád u nás na prodejně

mango– z plodů dozrálých na stromě a letecky přepravené k nám a to je prostě na chuti znát. Pro milovníky exotických chutí je to džem, který si okamžitě zamilujete. Má příjemnou texturu a kombinovat ho můžete vlastně s čímkoliv.

jahoda – nejprodávanější klasika. Obsahuje velké kusy jahod. Vařený tak, aby si zachoval barvu, vitamíny, vůni i svěžest jahod.

černý rybíz – má příjemně „mazací“ texturu a tak se ideálně hodí i do moučníků. Třeba na perník nebo brownies.

jahoda s rebarborou – dvě vynikají ingredience se spojí v jedinečný originál. . Kyselá chuť rebarbory dodá tomuto džemu „říz“. Patří mezi klasické snídaňové džemy a tak si ho vychutnejte na chlebu nebo světlém pečivu.

jahoda s malinou – jedna z nejoblíbenějších kombinací sladké a kyselé chuti, která vám doladí vaši nedělní snídani s palačinkami. Nebo třeba s čerstvým croissantem. Maliny se během vaření rozvaří, ale velké kusy jahod ve skleničce najdete.

meruňka – meruňkový džem stejně jako jahodový, patří k české klasice. Je mnoho důvodů, proč bychom měli jíst meruňky. Počínaje tím, že chrání naše srdce, přes nastartování metabolismu až po léčbu vysokého tlaku. A jsou nízkokalorické. A tento džem je se sníženým obsahem cukru. Tak když nemáme čerstvé, je volba jasná:)

aloe vera – pramen věčného mládí nebo rostlina nesmrtelnosti. I tak je nazývána Aloe vera. V tomto džemu najdete pouze pravou Aloe, absolutně žádné náhražky! Zkuste tento džem posnídat v kombinaci s kvalitním bílým jogurtem nebo jen tak na lžičku.

zahradní směs – Tento džem je skvělý – příjemně kyselý díky rybízu, vonící po malinách a jahodách.

borůvka – borůvky nejsou rozmixované, ve skleničce jsou jen celé borůvky. Na lívancích chutná famózně, ale  i v jogurtu a na pečivu. Jen počítejte s tím, že budete mít modré pusy:)